Вже в шосте проводиться започаткований Федерацією футбола м. Києва зимовий турнір «Кубок В.Ф. Мунтяна». В цьому році в турнірі зголосились прийняти участь 16 команд. ФК «Атлет» потрапив до групи «D» .

Компанію нашій компанії склали «Діназ» (Лютіж) молодіжний склад, ФК Музичі (Київська обл.) ФК «Межигіря».

В першому турі наша команда зустрічалась з «Діназом». Матч завершився  розгромною  перемогою  7-1.  Наші футболісти дуже швидко пропустили мяч (вже на першій хвилині), але змогли зламати хід гри і перший тайм закінчився перемогою нашої команди 3-1. В другому таймі вийшов інший склад  ФК «Атлет», який впевнено довершив справу,яка була розпочата в першій 45-ти хвилинці забивши чотири мячі в ворота команди з Лютіжа.

Другий тур наша команда грала  з обласною командою ФК «Музичі» . Гра відбувалась на зустрічних курсах та на високих швидкостях.  В перші 20 хвилин більше нагод було забити в футболістів ФК «Музичі», але чудову реакцію проявив  Володимир Божко, який в двух моментах парирував підступні удари соперників і не дав змоги забити мяч в свої ворота. Решту часу в першому таймі ініціативою володіли наші футболісти, що і призвело до взяття воріт суперників. Відзначився голом Георгій Мікадзе, який вколотив мяч у сітку воріт після прострілу з правого флангу та активної боротьби капітана команди Сергія Чуприни. В другому таймі тренерський склад «Атлета» здійснив ряд замін,проте,це не позначилось на  хід гри. Команди обмінялись рядом небезпечних моментів, але рахунок залишився незміним 1-0 на користь «Атлета».

Ця перемога дозволила достроково вийти в ¼ фіналу Кубку і гра з ФК «Межигіря» визначала лише місце, з якого команда вийшла б до наступної стадії розіграшу Кубку.

Гра з «Межигіря» розпочалась з певної розвідки. Суперники приглядались один до одного. Це була перша зустріч цих команд. Першими розвідку закінчили гравці нашої команди та створили два гостри моментах в одному з них чудовою можливістю не скористався Чуприна Сергій, який змарнував вихід один на один. Інший момент закінчився вилученням  та небезпечним штрафним у виконанні Адаменко Богдана. Після цього моментів у воріт суперника наші футболісти, що грали в першому таймі створити більше не змогли. В другому таймі на полі з’явились 11 нових футболістів, проте активності нашій команді це не додало. Матч можна було назвати таким, що повинен бути закінчитися нульовою нічиєю, але в одній із контратак футболістам  Межигіря вдалось забити гол в наші ворота. За час який залишався до закінчення, наші футболісти створити у воріт суперника нічого створити не змогли і матч завершився перемогою  «Межигіря».  Команда дорослих вийшла до ¼ фіналу Кубку В.Ф. Мунтяна з другого місця де буде грати з ФК» Троєщина».